Čeminac: Grupa građana izlazi na izbore

Grupa građana Općine Čeminac u priopćenju za javnost odlučila se izaći na lokalne izbore u spomenutoj općini. Priopćenje prenosimo u cijelosti:

  • Izvješćujem Vas i stanovnike Općine Čeminac da je grupa građana naše općine, koja je do sada sudjelovala u bespoštednoj borbi za raskrinkavanje zlouporaba vlasti u našoj općini, odlučila izaći na izbore za Načelnika i članove Općinskog vijeća u Općini Čeminac. Uz podršku velikog broja stanovnika općine, u utrku za Načelnika Općine Čeminac, predložiti ćemo mladog građevinskog poduzetnika iz Čeminca, Danijela Rešetara. Danijel Rešetar je rođen 1987. godine, oženjen je i otac jednog djeteta. Također, Danijel Rešetar biti će i nositelj nezavisne liste za izbor članova Općinskog vijeća Općine Čeminac, liste koju čine mladi i obrazovani mještani svih mjesta s područja općine. Sa planom i programom naših aktivnosti tijekom četverogodišnjeg mandata pravodobno ćemo izvjestiti naše drage sumještane. Zajedno sa svojim suradnicima i kandidatima na listi za općinsko vijeće, pozivam sve stanovnike Općine Čeminac da nam se pridruže, kako bi za Načelnika Općine Čeminac izabrali mladog i sposobnog čovjeka, bez USKOK-ovih optužnica, a za članove općinskog vijeća sposobne mlade ljude koji će sami odlučivati o dobrobiti Općine Čeminac. – u potpisu dosadašnji vijećnik Općinskog vijeća Općine Čeminac Matko Perković.

OSTAVITE ODGOVOR

Molimo Vas unesite svoj komentar!
Molimo Vas unesite ovdje svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.