Međunarodno natjecanje Zrakoplovnih modelara

Zrakoplovno modelarstvo u Centru tehničke kulture Osijek, Zajednica tehničke kulture Grada Osijeka sa međunarodnog natjecanja zrakoplovnih modelara pod nazivom 2. memorijal Murat Šarkinović koje je održano 12.11.2022. u Zenici.

Kako bi upoznali javnost, a ujedno i pohvalili mlade nade zrakoplovnog modelarstva molimo vas da putem vašeg sredstva informiranja upoznate građane sa ovim velikim hvale vrijednim postignućima.

_________________________________________________________

12.studenog 2022. u Zenici polaznici radionice Zrakoplovno modelarstvo u Centru tehničke kulture Osijek, Zajednica tehničke kulture Grada Osijeka sudjelovali su na međunarodnom natjecanju Zrakoplovnih modelara pod nazivom 2. memorijal Murat Šarkinović. Na natjecanju sudjelovalo je 79 zrakoplovnih modelara iz Hrvatske, Srbije i BiH.

Natjecali smo se u dvije kategorije dvoranskih modela klizača F1N i F1N-150 te smo ostvarili zapažene rezultate.

U kategoriji F1N-150, u konkurenciji KADETI KOMARCI Tea Šimunović, polaznica CTK Osijek osvojila je broncu za plasman na 3 mjesto, te je u konkurenciji ŽENE Tea Šimunović, polaznica CTK Osijek osvojila srebro za plasman na 2 mjesto.

U kategoriji F1N, u konkurenciji MLADI JUNIORI Luka Lozančić, polaznik CTK Osijek osvojio je broncu za plasman na 3 mjesto, te je u konkurenciji KADETI KOMARCI Tea Šimunović, polaznica CTK Osijek osvojila zlato za plasman na 1 mjesto.

Ovo natjecanje je bila kruna uspješne sezone i napornog rada svih polaznika radionice Zrakoplovno modelarstvo u Centru tehničke kulture Osijek. Želimo čestitati svim sudionicima na predanom radu, a posebno pohvaliti sve nagrađene, te im želimo puno uspjeha u daljnjem radu.

Tekst i slike Antun Šikić, voditelj radionice Zrakoplovno modelarstvo u CTK Osijek, ZTK Grada Osijeka

2. MEMORIJAL MURAT ŠARKINOVIĆ ZENICA 2022 – REZULTATI F1N-150

UKUPNI PLASMAN
1.      Josip Rešetar – CTK ČEMINAC
2.      Igor Nišević – AK OSIJEK
3.      Ivan Georgievski – AK SOMBOR

JUNIORI
1.      Josip Rešetar – CTK ČEMINAC
2.      Jakov Rešetar – CTK ČEMINAC
3.      Nikola Georgievski – AK SOMBOR

MLADI JUNIORI
1.      Jakov Rešetar – CTK ČEMINAC
2.      Nikola Georgievski – AK SOMBOR
3.      Mariano Tadić – AK OSIJEK

KADETI KOMARCI
1.      Jakov Rešetar – CTK ČEMINAC
2.      Jakov Gregić – AK OSIJEK
3.      Tea Šimunović – CTK OSIJEK

ŽENE
1.      Mirjana Ozimec – AK SISAK
2.      Tea Šimunović – CTK OSIJEK
3.      Natalija Nišević – AK Osijek

2. MEMORIJAL MURAT ŠARKINOVIĆ ZENICA 2022 – REZULTATI F1N

UKUPNI PLASMAN
1.      Ivan Georgievski – AK SOMBOR
2.      Stevan Jovanović – AK SOMBOR
3.      Vladimir Miljuš – AK SOMBOR

JUNIORI
1.      Milan Vukelić – AK SOMBOR
2.      Nikola Georgievski – AK SOMBOR
3.      Josip Rešetar – CTK ČEMINAC

MLADI JUNIORI
1.      Nikola Georgievski – AK SOMBOR
2.      Mariano Tadić – AK OSIJEK
3.      Luka Lozančić – CTK OSIJEK

KADETI KOMARCI
1.      Tea Šimunović – CTK OSIJEK
2.      Jakov Gregić – AK OSIJEK
3.      Emir Kovačević – AK ZENICA

ŽENE
1.      Mirjana Ozimec – AK SISAK
2.      Amira Zilić – AK ZENICA
3.      Anastasija Borojević – AK ZENICA

OSTAVITE ODGOVOR

Molimo Vas unesite svoj komentar!
Molimo Vas unesite ovdje svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.