Kineski premijer Li Qiang sudjelovat će na sastanku ŠOS-a i samitu G20 te posjetiti Zambiju

0

Kineski premijer Li Qiang sudjelovat će na 24. sastanku Vijeća šefova vlada država članica Šangajske organizacije za suradnju (ŠOS) koji će se održati u Moskvi 17. i 18. studenoga, na poziv ruskog premijera Mihaila Mišustina, najavio je u četvrtak glasnogovornik kineskog Ministarstva vanjskih poslova.

Li će zatim 19. i 20. studenoga boraviti u službenom posjetu Republici Zambiji, na poziv zambijske vlade, naveo je glasnogovornik.

Kineski premijer će potom od 21. do 23. studenoga, na poziv vlade Južne Afrike, sudjelovati na 20. samitu G20 koji će se održati u Johannesburgu, dodao je glasnogovornik.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za smanjenje spama. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.