Sedmi samit multinacionalnih kompanija u Qingdaou održat će se u lipnju

0

Foto: VCG

Sedmi samit multinacionalnih kompanija u Qingdaou, u istočnoj kineskoj pokrajini Shandong, održat će se od 15. do 17. lipnja s nizom novih sadržaja, priopćeno je na tiskovnoj konferenciji održanoj u utorak.

Tijekom ovog samita na visokoj razini objavit će se izvješće o tržišnim izgledima i prilikama za multinacionalne kompanije u Kini.

Samit, koji zajednički organiziraju Ministarstvo trgovine i vlada pokrajine Shandong, uključivat će svečanost otvorenja, forum o visokokvalitetnom razvoju multinacionalnih kompanija i niz paralelnih sjednica.

Tijekom samita bit će objavljeno i istraživačko izvješće pod naslovom „Multinacionalne kompanije u Kini”, koje će predstaviti kineske mjere otvaranja, tržišne prilike i inovacijske izglede za razdoblje 15. petogodišnjeg plana od 2026. do 2030., rekao je Yan Dong, zamjenik ministra trgovine.

Dosad je sudjelovanje potvrdilo 435 predstavnika kompanija, uključujući 355 predstavnika inozemnih multinacionalnih kompanija iz 36 zemalja i regija te 80 iz domaćih kompanija, rekao je Wen Nuan, viceguverner pokrajine Shandong.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.