Glasnogovornik: Kina je spremna unaprijediti dijalog s američkim tijelima za provedbu zakona 

0

Foto: VCG

Kina je spremna unaprijediti dijalog i komunikaciju s američkim tijelima za provedbu zakona, izjavio je u četvrtak glasnogovornik kineskog Ministarstva vanjskih poslova Lin Jian.

Lin je to rekao nakon što je direktor američkog Saveznog istražnog ureda (FBI, eng. Federal Bureau of Investigation) Kash Patel izjavio da se nada suradnji s Kinom i Rusijom u borbi protiv transnacionalnog kriminala te da bi model partnerstva u provedbi zakona koji FBI razvija mogao biti primjenjiv na „gotovo sve”.

„Spremni smo surađivati sa Sjedinjenim Američkim Državama u području provedbe zakona u duhu jednakosti, međusobnog poštovanja i uzajamne koristi”, dodao je Lin.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za smanjenje spama. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.