Nakon poraza od Engleske, pobjeda protiv Paname vratila bi mir u naše redove i otvorila put u nokaut-fazu prvenstva.
Posebna pozornost posvećena je Croatia Houseu, koji će biti glavno okupljalište hrvatskih navijača i prijatelja Hrvatske tijekom boravka reprezentacije u Torontu.
U suradnji s navijačkom skupinom “Mi Hrvati” organiziran je i dolazak poznate hrvatske zastave duge 100 metara.
– Zastavu će otvoriti ispred Croatia Housea prije utakmice, a nakon toga svi zajedno kreću prema stadionu.
Osijek se priprema za još jednu nogometnu noć za pamćenje. Ugostiteljski objekti radit će do ranih jutarnjih sati, navijačka fan zona u Tvrđi očekuje tisuće ljudi, a gradonačelnik Ivan Radić najavio je da bi se mogao pridružiti navijačima na zajedničkom gledanju utakmice Hrvatske i Paname.